Bramki:
1:0 ? (bez asysty)

Miejsce spotkania: Stadion Genesis

I połowa

Na początku spotkania rozgrywa się walka o piłkę, między kapitanem Shadowsów, a piątką Cyclopsów. Piłkę przejmuje gracz Shadows. Podaje natychmiast do Sinneda, który szybko mija jednego przeciwnika, ale potem traci piłkę. Cyclopy wyprowadzają kontrę w szóstkę. Mijają wszystkich przeciwników, którzy odbijają się od nich, jednak potem Akkamukk trafi piłkę i Shadowsi wyprowadzają kontrę. Kolejny atak Cyclopsów. Jednak Sinedd po chwili przejmuje piłkę. Mija dwóch Cyclopsów. Potem mija następnych i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Jednak używa on swojego fluxa - Falę Mózgu. Sinedda boli głowa i nie jest w stanie strzelić. Bramkarz Cyclopsów rozpoczyna kontrę. Jednak Cyclopy szybko tracą piłkę. Cyclopy są bardzo wyczerpani. Do przerwy 0-0.

II połowa

W przerwie Cyclopy wymieniaja wszystkich zawodników, co jest niedozowlone przez ligę. Zaczyna się druga połowa. Cyclopy z nowymi siłami atakują bramkę Shadowsów. Gracze Shadowsów odbijają się od szóstki Cyclopsów. Gdy już są przy bramce rozsuwają się na dwie strony i pada strzał, który ląduje w prawym okienku bramki Shadowsów. 1:0 dla Cyclopsów. Niemal natychmiast po wznowieniu mecz został przerwany. Cyclopy zostały ukarane walkowerem za wymianę wszystkich zawodników w przerwie. Shadows w finale.

Gracz meczu: Sinedd (Shadows)